בריכות מהלב

מאז 1991

תהליך משקי מרגולין לבניית בריכה​

יעוץ והכוונה

במשך 25 שנה צברנו ניסיון רב בתכנון ובניית בריכות, אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו משלבי התכנון הראשוני לצורך התאמה נכונה לצרכים שלכם.

תכנון

ישנם גורמים רבים אותם יש להביא בחשבון בעת תכנון בריכת דגי נוי, לכן אנו מחזיקים צוות מקצועי ומנוסה המעניק מעטפת מלאה ומקפיד על הפרטים הקטנים ביותר.

הקמה

הפיכת החזון למציאות תוך שמירה על סטנדרט גבוה וביצוע מקצועי של חפירת הבריכה, הנחת היסודות והתשתיות על פי התוכניות לצורך קבלת בריכת דגי נוי שחלמתם עליה.

תפעול ותחזוקה

אנו מתכננים ובונים את הבריכה כך שתוכלו לטפל בה במינימום מאמץ ומציעים שירות תחזוקה וטיפול שוטפים בבריכה.

הדובדבן בקצפת של הגינה

אנו במשקי מרגולין מתמחים כבר למעלה מ- 25 שנה בתכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות נוי בפרויקטים פרטיים וציבוריים. חשוב לנו לייצר בריכות פרקטיות ברמה הגבוה ביותר אשר מתאימות לצרכי ודרישות הלקוח. בריכת נוי מהווה את הדובדבן בקצפת של הגינה ולכן יש לדאוג לחיבור נכון של הבריכה למרחב הבית. חיבור זה בא לידי ביטוי בכך שנוצר קשר עין עם בריכת הנוי, ניתן למקם פינות ישיבה ולארח בסביבתה ואף יכולה להוות את חזית הבית וגולת הכותרת שבו. אנו מאמינים שבריכת הנוי צריכה להיות קלה לתפעול ותחזוקה וכמובן להיות בטיחותיות על מנת שתוכלו להפיק ממנה את מירב ההנאה. כמו כן אנו תמיד עומדים לצדכם ומציעים שירות תחזוקה, אחריות וטיפול שוטף על מנת לשמר זאת.