בריכות מהלב

מאז 1991

תהליך משקי מרגולין לבניית בריכה​

יעוץ והכוונה

במשך 25 שנה בהקמת בריכות נוי בפרוקטיים פרטיים וציבוריים, לכן אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו משלבי התכנון הראשוני לצרוך התאמה נכונה לצרכים שלכם, למסגרת תקציבית, לקונפסט והסטייל אותו תרצו להשיג.

תכנון

בעת תכנון של בריכות נוי ישנם גורמים רבים אותם יש לקחת בחשבון: יעוד הבריכה, מיקום וגודל הבריכה, כמויות האור והצל על הבריכה, הצמחייה בסביבת הבריכה ובתוכה, שימוש באלמנטים של מים ותאורה ועוד… במשקי מרגולין קיים צוות מקצועי ומנוסה הכולל (מהנדס,אדריכל נוף,…) המעניק מעטפת מלאה ומקפיד על הפרטים הקטנים ביותר על מנת לייצר בריכת נוי ברמה הגבוהה ביותר המתאימה לכם.

הקמה

מתחילים בחפירת הבריכה והנחת היסודות והתשתיות. אחד השלבים החשובים ביותר במהלך בניית הבריכה הוא ביצוע איטום בצורה איכותית. לאחר שוידאנו שאין נזילות ממשיכים בהליך ההקמה בהנחת אבני שפה, מעצבים מפל או כל אלמנט עיצובי אחר, ממקמים את גופי התאורה בתוך ומסביב לבריכה, בונים בורות שתילה יעודיים לצמחיית המים ושתילת הצמחים. לבסוף מתקינים את מערכות הסינון, פילטר ומשאבה איכותיים. לאחר שהבריכה פועלת וכלל המערכות תקינות מכניסים את דגי הנוי להשלמת מראה מרהיב ביופיו.

תפעול ותחזוקה

כעת שהבריכה פועלת חשוב לזכור שהעבודה לא תמה, על מנת לשמור על בריכה נקייה,יפה ומאוזנת מבחינה ביולוגית יש להמשיך ולטפל בה. אנו מתכננים ובונים את הבריכה כך שתוכלו לטפל בה במינימום מאמץ ומצעים שירות תחזוקה וטיפול שוטפים בבריכה. כמו כן אנו מבצעים טיפולי החזקה חודשיים או שנתיים על מנת להבטיח שבריכת הנוי שלכם תחזיק מעמד לאורך שנים רבות ותמשיך להיות אזור מרהיב, מרשים ומרגיע בגינה.

הדובדבן בקצפת של הגינה

אנו במשקי מרגולין מתמחים כבר למעלה מ- 25 שנה בתכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות נוי בפרויקטים פרטיים וציבוריים. חשוב לנו לייצר בריכות פרקטיות ברמה הגבוה ביותר אשר מתאימות לצרכי ודרישות הלקוח. בריכת נוי מהווה את הדובדבן בקצפת של הגינה ולכן יש לדאוג לחיבור נכון של הבריכה למרחב הבית. חיבור זה בא לידי ביטוי בכך שנוצר קשר עין עם בריכת הנוי, ניתן למקם פינות ישיבה ולארח בסביבתה ואף יכולה להוות את חזית הבית וגולת הכותרת שבו. אנו מאמינים שבריכת הנוי צריכה להיות קלה לתפעול ותחזוקה וכמובן להיות בטיחותיות על מנת שתוכלו להפיק ממנה את מירב ההנאה. כמו כן אנו תמיד עומדים לצדכם ומציעים שירות תחזוקה, אחריות וטיפול שוטף על מנת לשמר זאת.