מקצועיות

חריצות

עבודת צוות

החזון שלנו

משתלת משקי מרגולין בע"מ מגדלת ומשווקת עצי נוי ועצים ארץ ישראליים: אלונים, אלות, מיישים, צאלונים, חרובים ועוד… אנו מתמחים בגידול עצים למוסדות , קבלני גינון ורשויות בגדלים: צול עד 4 צול ועצים בוגרים. שטח המשתלה מתפרש על פני למעלה מ- 300 דונם של עצים הגדלים בקרקע ובמצעים מנותקים בשקי שתילה המוכנים לנטיעה. במשתלה קיים מגוון רחב של סוגי וזני עצים שונים אותם אנו מגדלים בהנבטות, ריבוי וגטטיבי והרכבות. אנו מאמינים בגידול עצים איכותיים, עמידה בסטנדרטים גבוהים ושמירה על תקנים מחמירים המקובלים על אדריכלים, מתכננים ומפקחי הגינון. המשתלה מוכרת עצי נוי ללקוחות פרטיים, מוסדות, עיריות, בתי מלון, גני אירועים, קבלני גינון ,גננים, אדריכלי נוף,משתלות ועוד…

השירותים שלנו

מגוון רחב של עצי נוי ופרי

משתלת משקי מרגולין בע"מ מגדלת עצי נוי ועצים ארץ ישראליים: אלונים, אלות, מיישים, צאלונים, חרובים ועוד... אנו מתמחים בגידול עצים למוסדות , קבלני גינון ורשויות בגדלים: צול עד 4 צול ועצים בוגרים. אנו מקפידים על גידול עצים איכותיים הנגזמים ומטופלים בסטדנרט קפדני ומעוצבים בצורה מקוצעית. כדרך קבע אנו מאמינים בשיפור הסטנדרטים הקיימים לגידול עצי נוי כך שכל לקוח יקבל מוצר איכותי וברמה הגבוה ביותר.

ליווי אגרונמי

במשתלת משקי מרגולין בע"מ אנו מקפידים על סטנדרט מקצועי גבוה ומספקים ליווי צמוד של אגרונום: זיהוי וטיפול במחלות צמחים, שתילה עפ"י התאמה אזורית, הרכבת עצים, ייעוץ הדברת עשבים ועוד. הצוות המקצועי שלנו כולל אנשי מקצוע מוסמכים כאגרונומים ובעלי תעודת גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות. גם לאחר קבלת העצים אנשי המקצוע שלנו מלווים אתכם בקליטת העצים והמשך התפתחותם אצל הלקוח.

ייעוץ ותכנון

בחירה נכונה של עצים תביא לחסכון כסף רב בטווח הארוך, בחירת סוג ומיקום נכון של העץ תוך מחשבה עתידית על התאמתו האזורית, כמות ההשקיה, מרווחי שתילה, צבע הפריחה ועוד הינם גורמים חשובים בתכנון השתילה ויכולה למנוע הוצאות נוספות. במשתלת משקי מרגולין בע"מ קיים צוות מקצועי ובעלי ניסיון רב בתחום אשר מכירים היטב את מגוון העצים ומביא בחשבון את כלל השיקולים על מנת להתאים את העץ הנכון על פי הצרכים והדרישות שלכם.

ההיסטוריה של משקי מרגולין

מאז 1991

משתלת משקי מרגולין בע"מ הוקמה בשנת 2000 בכפר מונאש ע"י רן מרגולין, דור שני לשתלנות. רחל מרגולין, אמא של רן, ילידת ירושלים שעברה לעמק חפר עסקה בשנות ה -50 בחוות הנוי ביחד עם רות בנימין בייבוא של צמחי נוי מרחבי העולם לטובת אקלום בארץ. אהבת הצמחים של רחל היא זו שהובילה את רן, בתור ילד ונער לעסוק בשתלנות ולפתח עניין רב ומשיכה לתחום גידולי עצים וצמחים. שי מרגולין, אביו של רן, היה מראשוני החקלאים באזור עמק חפר. הוא עסק בהרכבות זני הדרים ונחשב למומחה בתחומו. תקפות ילדותו בבית המשפחה שבמושב כפר מונאש כאשר שני הוריו אוהבי טבע, גינון וצמחייה הובילה את רן לפתוח את המשלתה. ערכי המשפחה ואהבה זו עברה גם לדור השלישי של המשפחה – גיא מרגולין אשר החל לעבוד מגיל צעיר במשתלה ולאחר מכן המשיך ללימודי אגרונומיה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית וכיום הוא גם גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות. בתחילת דרכה התמקדה המשתלה בגידול של דקלים, נבטי דקלים וצמחים טרופיים. עם שינוי המגמות בארץ ובעולם הפכה המשתלה למנבטת עצים ארץ ישראלים העוסקת בגידול של עצי נוי ופרי המשווקת את מוצריה לרשויות, מוסדות, אדריכלי נוף, קבלני גינון, לקוחות פרטיים ועוד…